ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه
شهید حسین

وقتی می خواستم به زیارت خانه خدا بروم، جمعه به سوی عربستان پرواز داشتم. بنابراین ‏با دوستان و آشنایان خداحافظی کردم و روز پنج شنبه نیز به بهشت صادق رفتم تا از حسین خداحافظی کنم. سرم را روی قبرش گذاشتم و گفتم: ‏«می گویند روح مرده ها در قبرستان هستند، پس حتماً تو هم اینجا هستی و می توانی به حرفهایم گوشی بدهی. مادر، من فردا می خواهم به مکه بروم و امشب آمده ام که از تو خداحافظی کنم، می خواهم امشب تو در کنار من باشی، می خواهم با من حرف بزنی».

خلاصه بعد از چند دقیقه از آنجا بلند شدم و به خانه برگشتم. همان شب حسین به خوابم آمد. من در اتاق پذیرایی نشسته بودم که حسین وارد شد و گفت: «مادر آمدم، همان طور که می خواستی آمدم، ولی مگر قرار است برای شما ‏چه کنم که هر بار می گویی بیا؟ مگر از دستم چه کاری بر می آید». ‏به او گفتم: «مگر بقیه فرزندان برای مادرانشان چه می کنند، همین که تو پیشم باشی ‏برایم کافی است».

‏همین طور با هم حرف می زدیم، می خندیدیم و با هم دیگر شوخی ‏می کردیم. خوب که نگاهش کردم چهره اش نورانی و اندامش بسیار زیباتر از قبل شده بود. همین که آمدم به طرف او بروم از خواب بیدار شدم.

فردای آن شب به مکه رفتم و ‏در مکه از خدا خواستم که پسرم باز هم به خوابم بیاید تا من او را ببینم. حتی در حجر اسماعیل از خدا خواستم و گفتم: ‏«به حق همان لحظه ای که هاجر در پی یافتن آب برای فرزندش اسماعیل بود و 7 ‏بار این دو کوه را رفت تا بالاخره خدا کاری کرد که از زمین گرم آب بیرون بیاید، این بار برای بنده حقیرت کاری انجام بده تا فرزندش را ببیند».

یکی از همسفرانم در مکه خواب دید که حسین به نزد او آمده است. بهم گفت: ‏«اول فکر کردم که حسین خدمه است، به او گفتم پسرم اتاق مردان که آن طرف است. حسین رو به من کرد و گفت: من حسین هستم، برو ‏به مادرم بگو هر جا بروی من کنار تو هستم. به او بگو ناراحت نباشد، اگر ناراحت و گریان باشد، من دیگر به نزد او نمی آیم».

راوی: «مادر شهید حسین »

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی شاپلود mizkade دفترِ صد برگِ قصه های من متون و اشعار مشک کافه بازارک خرید ساعت مچی ارزان قیمت زنانه دخترانه 2019 طایفه ی زلکی(تیره ی شاهمسیری) بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران ، دکتر فرهاد صدرالدینی طراحی سایت-سئو سایت